Úvod

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

ODBĚR NOVINEK

Zadejte e-mail

KURZY MĚN

Euro125.43
Americký dolar120.75
Britská libra128.78
Švýcarský frank121.63
Bulharský leva113.00
Egyptská libra11.20
Chorvatská kuna13.42
Indická rupie10032.50
Kanadský dolar116.67
Marocký dirham12.28
Thajský baht10065.08
Tuniský dinár18.66
Turecká lira15.46
Hermes Alexandria Club **** Dachsteinská bomba pro seniory **** PRIMA LIFE MAKADI RESORT & SPA ***** Atali Village Alexandria Club ***+ [[HOTEL5]] [[HOTEL6]]

HOTEL:

DESTINACE:

DETAILY:

CENA:

Úvod

Úvod

Dovolená je jedním z nejkrásnějších momentů v roce, během kterých se většina z nás osvobodí od všedních starostí a věnuje se odpočinku i zábavě. Jedinou starostí však bývá výběr té správné dovolené, jelikož destinací je mnoho a každý by chtěl, aby vše dopadlo podle představ.

Proto jsme tu my, spolupracujeme s více než 200 cestovními kancelářemi a dokážeme rychle a levně zprostředkovat dovolenou vašich snů. Náš portál xzajezdu.cz nabízí výběr těch nejlepších zájezdů v každém ročním období. Pomůžeme vám s výběrem destinace, která pro vás bude přijatelná co se týče vybavenosti, ale i cenové relace.
 
Profesionální přístup
Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc a pomůžeme jim s vytipováním zájezdů a dovolených dle jejich představ a vyřídíme za ně veškeré potřebné formality. Výhodou dovolené s cestovní kanceláří je především to, že nabízí ubytování z prověřených portfolií hotelů a penzionů, bezpečnou a spolehlivou dopravu, komunikujete v češtině, v dané destinaci je vždy delegát, který vám pomůže, v případě jakýchkoli potíží. Většinou je to zkušený průvodce, který danou destinaci dobře zná a může vám poskytnout i informace, které byste se jinak nedozvěděli (netradiční tipy na výlety apod.).
 
Přehledný výběr
 V sekci Akční nabídky" naleznete zlevněné zájezdy za velmi příznivé ceny. Pokud si chcete vaši dovolenou naplánovat v předstihu, využije nabídky v sekci "First minute" , kde můžete získat atraktivní zájezdy za velice přijatelné ceny. Rozhodli jste se, že vyrazíte na dovolenou až na poslední chvíli? Pomohou vám nabídky v sekci "Last minute". Pamatujeme i na naše starší zákazníky a seniory. Pro ně jsou ideální volbou nabídky v sekci "Senioři 55+ . Rádi byste vyrazili za poznáním? Využije naši nabídku "Poznávacích zájezdů".
Nechcete-li trávit spoustu času s vyhledáváním ideální dovolené, obraťte se na nás se svými požadavky a my vám připravíme nabídky, které pro vás budou přijatelné a zajistíme vše potřebné. Vy si pak jen v klidu a v pohodě vychutnáte vaše volné chvilky.
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

FACEBOOK

Počasí

GO PARKING

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.
Vytvářím objednávku...