Úvod

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

FACEBOOK

ODBĚR NOVINEK

Hermes Alexandria Club **** PRIMA LIFE MAKADI RESORT & SPA ***** The Grand Palace ***** Gemini Alexandria Club **** Hotel Lonicera Resort & Spa ***** Pohoda na 4 noci - Hotel Thermal Varga ***

HOTEL:

DESTINACE:

DETAILY:

CENA:

Úvod

Úvod

Dovolená je jedním z nejkrásnějších momentů v roce, během kterých se většina z nás osvobodí od všedních starostí a věnuje se odpočinku i zábavě. Jedinou starostí však bývá výběr té správné dovolené, jelikož destinací je mnoho a každý by chtěl, aby vše dopadlo podle představ.

Proto jsme tu my, spolupracujeme s více než 200 cestovními kancelářemi a dokážeme rychle a levně zprostředkovat dovolenou vašich snů. Náš portál xzajezdu.cz nabízí výběr těch nejlepších zájezdů v každém ročním období. Pomůžeme vám s výběrem destinace, která pro vás bude přijatelná co se týče vybavenosti, ale i cenové relace.
 
Profesionální přístup
Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc a pomůžeme jim s vytipováním zájezdů a dovolených dle jejich představ a vyřídíme za ně veškeré potřebné formality. Výhodou dovolené s cestovní kanceláří je především to, že nabízí ubytování z prověřených portfolií hotelů a penzionů, bezpečnou a spolehlivou dopravu, komunikujete v češtině, v dané destinaci je vždy delegát, který vám pomůže, v případě jakýchkoli potíží. Většinou je to zkušený průvodce, který danou destinaci dobře zná a může vám poskytnout i informace, které byste se jinak nedozvěděli (netradiční tipy na výlety apod.).
 
Přehledný výběr
 V sekci Akční nabídky" naleznete zlevněné zájezdy za velmi příznivé ceny. Pokud si chcete vaši dovolenou naplánovat v předstihu, využije nabídky v sekci "First minute" , kde můžete získat atraktivní zájezdy za velice přijatelné ceny. Rozhodli jste se, že vyrazíte na dovolenou až na poslední chvíli? Pomohou vám nabídky v sekci "Last minute". Pamatujeme i na naše starší zákazníky a seniory. Pro ně jsou ideální volbou nabídky v sekci "Senioři 55+ . Rádi byste vyrazili za poznáním? Využije naši nabídku "Poznávacích zájezdů".
Nechcete-li trávit spoustu času s vyhledáváním ideální dovolené, obraťte se na nás se svými požadavky a my vám připravíme nabídky, které pro vás budou přijatelné a zajistíme vše potřebné. Vy si pak jen v klidu a v pohodě vychutnáte vaše volné chvilky.
 

Počasí

PŘIHLÁŠENÍ

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

KURZY MĚN

Euro125.43
Americký dolar121.80
Britská libra128.63
Bulharský leva113.00
Egyptská libra11.24
Chorvatská kuna13.42
Thajský baht10067.15
Tuniský dinár18.04
Turecká lira13.47

GO PARKING

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

 

Top destinace

Itálie
Bibioneod 2 790>>
Rosolina Mareod 552>>
Chorvatsko
Porečod 5 265>>
Živogoščeod 6 232>>
Bulharsko
Slunečné Pobřežíod 9 405>>
Burgasod 8 990>>
Řecko
Falirakiod 10 790>>
Baliod 7 990>>
Rakousko
Rakouskood 440>>
Eisenerzod 2 380>>
Vytvářím objednávku...